Banner Shadow

Repase baterií

ZDARMA! Výměna staré autobaterie

Výkupní ceny autobaterii

Autobaterie KPower

Autobaterie KPower – výrobce VARTA

Autobaterie od 920,- Kč

Autobaterie KPower je baterií vysoké kvality. Výroba autobaterií KPower probíhá v závodech Varta a Exide. Autobaterie KPower se vyznačuje vysokým výkonem, spolehlivostí i v extrémních podmínkách a dlouhou životností. Tato autobaterie je příjemným kompromisem mezi značkovou autobaterií a levnými autobateriemi z dovozu. Dostáváte dobrou kvalitu za přiměřenou cenu se zárukou dlouhé životnosti. Baterie KPower jsou bezúdržbové autobaterie a jsou vybaveny systémem centrálního odplynování.

Výkup a likvidace autobaterií a motobaterií

Výkup a likvidace autobaterií a motobaterií

Jste bohužel nuceni vyměnit starou baterii, protože Vám přestala sloužit, nebo jste ji vyměnili za novou a nevíte co se starou baterii. Jelikož jsou autobaterie a motobaterie nebezpečným odpadem je potřeba a nutnost je ekologicky zlikvidovat.

Co tedy s nefunkčními autobateriemi?

Nefunkční autobaterie jsou nebezpečným odpadem, nelze je tedy kamkoliv vyhodit do první popelnice, protože se nesmí v žádném případě ukládat společně s komunálními odpady a rozhodně je nesmíte vyhazovat do přírody! Autobaterie a motobaterie  je proto nutné ekologicky zlikvidovat. Můžete je odevzdat ve specializovaných sběrných dvorech nebo u prodejce nových autobaterii. Jelikož jsou baterie zdrojem olova lze je také i prodat a to buď také ve specializovaných sběrných dvorech, nebo u prodejce nových autobaterii.

Naše firma KPower s.r.o. Vám zajistí jak zpětný odběr baterie tak Vám především poskytne i slevu na novou baterii, jelikož baterie vykupujeme.

Chcete-li tedy ušetřit za novou autobaterii není nic lepšího než u nás starou baterii odevzdat a mi Vám poskytneme slevu na baterii novou resp. Vám hned při koupi odečteme slevu z nové baterie za starou a pomůžeme Vám z výměnou.

Výkupní ceny viz. tabulka níže. Při odevzdání většího množství autobaterii a motobaterii je cena na dohodě. Popř. nás neváhejte kontaktovat na tel.: 602 385 730 nebo na email.: info@kpower.cz.

Autobaterie – výkupní ceny Kč/Kg :

Autobaterie kompletní i s kyselinou do 500 kg – 13,- Kč
Autobaterie kompletní i s kyselinou nad 500 kg – 12,- Kč

KPower s.r.o.

ZDARMA! Výměna staré autobaterie

Výměna staré autobaterie – ZDARMA na prodejně!

Základní výměna sestává z následujících kroků:

• nalezení vhodné autobaterie tzn. zjištění rozměrů a především posouzení výkonu baterie
• demontáž původní autobaterie a orientační přeměření jejího stavu
• orientační zkouška napětí a vodivosti nové autobaterie před montáží
• montáž do Vašeho vozidla
• kontrola správného zapojení autobaterie k automobilu a uzemnění baterie
• orientační zkouška funkce po nastartování motoru vozidla

Vyměníme i baterii ve vozidle se systémem start-stop (technologie AGM, EFB, EFB+)

Tato služba je určena pro zákazníky s vozidly se snadným přístupem k autobaterii, resp. se snadnou demontáží a následnou montáží nové baterie a to také především s ohledem na časovou náročnost. Posouzení náročnosti výměny je výhradně na našem rozhodnutí.

Naše firma je perfektně vybavená pro profesionální výměnu autobaterie.

Vlastníme měřící, testovací i aktivační přístroji, a další potřebné vybavení pro odbornou výměnu.
Výměnu provádí zkušený a vyškolený pracovník s pojištěním odpovědnosti.
Bohužel však nelze provádět na automobilech jakékoliv opravy či konstrukční zásahy. Nejsme schopni zrealizovat výměnu autobaterie, která ve vozidla není snadno přístupná, resp. když je např. potřeba demontovat některé z dalších částí vozidla.

KPower s.r.o.

Kontrola stavu autobaterie

Kontrola stavu autobaterie nebo motobaterie

ZDARMA provedeme kontrolu stavu vaší autobaterie, určíme konec její životnosti, popř. se díky její kontrole odhalí jiné závady na vozidle, jako např. odcházející alternátor, nebo startér.

ZDARMA Vám v případě zjištění nevyhovujícího stavu autobaterie pomůžeme s její odbornou výměnou (více v sekci služby/výměna staré baterie..) a za Vaši starou baterii Vám poskytneme finanční bonus, který Vám odečteme z ceny autobaterie nové. Výkup baterii více v sekci služby/výkup a likvidace autobaterii..

U takové kontroly stavu autobaterie je nejdůležitější potřeba vědět, jak se baterie chová pod zátěží. A k tomu je zapotřebí speciální měřicí technika, která autobaterii podrobí zátěžovému testu. Otestování autobaterie navíc může odhalit mnoho dalších potenciálních závad. Proto je tedy lepší obrátit se na odborníky.

Autobaterie je totiž velmi důležitou součástí vašeho automobilu. Na funkčnosti autobaterie závisí spolehlivost uvádění motorového vozidla do provozu i dalších funkcí ve vozidle. Autobaterii je tedy vhodné si nechat aspoň jednou za rok otestovat, především před zimním obdobím! Aby jste předešli možným komplikacím s ní spojenou .

Repase baterií

Repasování baterií do elektrokol.

Postup realizace:

  • Baterie vč. nabíječky můžete přinést osobně na naši prodejnu KPower – Auto/Moto baterie v Mostě, ul. Žatecká 1488
  • Případně zaslat na adresu KPower s.r.o., Žatecká 1488, 43401 Most, spolu s nabíječkou baterie a informacemi, kde uveďte Váš problém a zpětný kontakt na Vás.
  • Po převzetí bude baterie otestována, zjištěn její aktuální stav a funkčnost elektroniky baterie (BMS).
  • Baterii popř. napojíme na diagnostiku, kde zjistíme stávající kapacitu baterie a do 5 prac. dnů se Vám ozveme s případným řešením a cenou realizace.
  • Při následné domluvě původní baterii rozebereme.
  • Vyměníme staré nefunkční články. Pro repase využíváme výhradně značkové Li-Ion články značky Samsung, nebo Panasonic s kapacitami 2900 – 3500 mAh.
  • Vše odborně zaizolujeme a vložíme do původního obalu.
  • Po repasi je funkčnost baterie před předáním do provozu pečlivě otestována.
  • Kontaktujeme zákazníka k předání baterie. Ve většině případů je doba realizace do 10 prac. dnů.

KPower - prodejbaterií.cz

Objednávku repase, nebo také diagnostiky Vašeho současného stavu baterie: 

Baterii společně s nabíječkou prosím přineste osobně, nebo zašlete (společně s informacemi a kontaktem na Vás) na adresu KPower – Auto/Moto baterie,  Žatecká 1488, Most 43401 kdykoli od PO – PA mezi 8:00 – 16:00 hod.. Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel.: 602 385 730, nebo na emailu info@kpower.cz.