Společnost Banner

Jako jediný výrobce baterií z Rakouska je společnost Banner považována za mezinárodně uznávaného a předního producenta baterií, který dodává baterie pro originální výbavu mnoha významným automobilkám, jako je například Audi, BMW, VW, Chrysler, Porsche nebo Mercedes.

Filozofie společnosti Banner

Technická dokonalost a optimální služby – to je filozofie společnosti Banner. K tomu patří také naprosto spolehlivé a včasné dodávky a vysoká míra odpovědnosti za životní prostředí. Inovativní myšlení umožňuje vyrábět produkty nejvyšší kvality, za něž mluví jejich provozní bezpečnost a dlouhá životnost.

Certifikovaná výroba

Společnost Banner je certifikována podle nejaktuálnějšího znění norem jakosti ISO 9001, ISO/TS 16949 a ISO 14001. V rámci těchto certifikačních řízení se velice přesně ověřují veškeré procesy v podniku relevantní z hlediska jakosti. Důsledné zaměření na dosažení maximálního přínosu pro zákazníka je i zde naším nejvyšším cílem.

Zastoupení v zahraničí

Společnost Banner je svými pobočkami 28 zastoupena v následujících zemích, čímž je zajištěna špičková péče o zákazníka: Rakousko, Německo, Švýcarsko, Francie, Česká republika, Maďarsko, Dánsko, Velká Británie, Polsko, Slovensko, státy Beneluxu, Rusko, Rumunsko, Bulharsko a Turecko. Na všech ostatních vývozních trzích (ve zbývajících evropských zemích a v některých státech Afriky a Asie) prodává společnost Banner své výrobky prostřednictvím přímých dovozců.

Reference

Stejně jako tisíce specializovaných prodejců ve více než 50 zemích po celém světě – špičková kvalita výrobků a profesionální podpora prodeje upevňují toto úspěšné partnerství.

Originální vybavení – prvovýroba

AIXAM Mopedy
Aston Martin Rapide
ONE-77
Audi Q5 Hybrid
BMW 1er, 3er, 5er, 6er
Bomag stavební stroje
Caterpillar stavební stroje
Dethleffs rekreační vozidla
Hymer rekreační vozidla
Jungheinrich Kässbohrer snehová rolba
KTM X-Bow Liebherr stroje na zemní práce, mobilní jeráby, težební zarízení
Linde Mercedes E/S
Actros Mitsubishi Colt
Porsche 911
Rammax vibracní válce
Schmitz Cargobull
Škoda Octavia, Roomster, Fabia
Volvo DRIVe
VW Passat, Golf, Polo, Touareg, Phaeton

Originální vybavení – náhradní díly
Chrysler
Daimler
Mitsubishi
Suzuki
VW