Naše firma působí na našem trhu již od roku 1991 a to stále na stejném místě v Mostě-Velebudicích v Dělnické ulici č.p.19 .

Naší hlavní činností je velkoobchod, maloobchod a poskytování služeb v oblasti akumulátorů. Nejedná se přitom jen o auto a moto baterie, ale také o baterie pro nouzové osvětlení, pohon elektrických vozíků, lodí, apod.

Zvláštní skupinou jsou pak průmyslové akumulátory trakční a staniční.
Doplňkovým sortimentem jsou nabíječky, měniče, svorky, startovací kabely, apod..

Skladem jsou baterie pro jakýkoliv automobil či motocykl.

V minulosti jsme na našem trhu zastupovali společnost AKUMA Mladá Boleslav, ale po jejím úspěšném zlikvidování novými zahraničními vlastníky jsme se stali velkoobchodními zástupci společnosti VARTA.

V naší nabídce máme také autobaterie a motobaterie od renomovaných výrobců společností  YUASA, EXIDE, BANNER

Pro obchodníky a firmy poskytujeme výrazné slevy s individuálním přístupem k poptání na email.: info@kpower.cz nebo na tel.: +420 602 385 730.
Při koupi nové baterii pro konečné zákazníky poskytujeme 15% slevu, která je zavedena automaticky ihned při první návštěvě naši pobočky a také ještě další slevu (až 450,- Kč), když nám odevzdáte starou baterii, které vykupujeme, více v záložce služby/výkup a likvidace autobaterii a nová baterie Vás do Vašeho vozu vyjde ještě levněji. Hlavní výhodou je, že naše zboží můžete vyzvednout přímo v kamenné prodejně na adrese v Mostě, Dělnická 19, kde vám novou baterii ZDARMA odborně namontujeme do Vašeho vozidla.
ZDARMA provádíme ekologickou likvidaci starých nefunkčních baterii dle znění zákona o odpadech a navíc Vám za nefunkční baterii poskytneme finanční bonus, protože staré baterie také vykupujeme, více v záložce služby/výkup a likvidace autobaterii.
Při případné reklamaci lze vyřídit také vše na naší prodejně.

V roce 2019 se firma Timos – Petr Tišer dohodl o přepsání na nového vlastníka své pobočky v Mostě a to se společností KPower s.r.o.

Společnost KPower s.r.o. nadále pokračuje v prodeji autobaterie a snaží se nabídnout všem stálým a také novým zákazníkům své služby.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

KPower s.r.o.